Заборгованість «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз» – близько 4,8 млрд грн

Заборгованість «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз» – близько 4,8 млрд грн

«Нафтогаз» відмовляється укладати угоди з «Київтеплоенерго», поки остання не візьме на себе борги, які накопичені в період угоди з ПАТ «Київенерго»

Заборгованість «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз» – близько 4,8 млрд грн
Фото УНІАН

Заборгованість ПАТ «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз» включає в себе близько 1,2 млрд грн нарахованих штрафів і пені. Про це з посиланням на слова заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва пише БізнесЦензор.

«НАК» Нафтогаз» наполягає на сумі заборгованості в розмірі 4,8 млрд грн. При цьому слід зазначити, що близько 1,2 млрд грн з цієї суми – штрафи і пені. Також важливо, що в структурі заборгованості за теплову енергію перед «Київенерго» близько 1,1 млрд грн – борг державного бюджету за пільги і субсидії, різницю в тарифах і теплопостачання бюджетних установ», – повідомив він.

Разом з цим Пантелеєв нагадав, що «Нафтогаз» відмовляється укладати угоди з «Київтеплоенерго», поки остання не візьме на себе борги, які накопичені в період угоди з ПАТ «Київенерго».

За його словами, з 1 червня «Київтеплоенерго» має відновити гаряче водопостачання ряду будинків, де були проведені гідравлічні випробування.

Міська влада Києва звернулася до Кабінету міністрів як до представника власника компанії НАК «Нафтогаз» і сподівається на його допомогу в недопущенні в столиці ризиків виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

Раніше повідомлялось, що ТЕК і персонал «Київенерго» переходить під управління КП «Київтеплоенерго». Процес передачі теплового майна відбуватиметься в два етапи

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті