Теплове майно на баланс «Київтеплоенерго» передаватимуть у два етапи

Теплове майно на баланс «Київтеплоенерго» передаватимуть у два етапи

Відповідне рішення забезпечить безперебійність роботи ТЕЦ та надійність енергосистеми Києва

Київська міська рада прийняла рішення щодо виконання чергового етапу завершення угоди з «Київенерго»: передача майна, що перебувало в управлінні «Київенерго», у експлуатацію КП «Київтеплоенерго» відбуватиметься у два етапи. Про це з посиланням на слова заступника голови КМДА Петра Пантелеєва пише УНІАН.

Згідно з повідомленням, рішення є технічним і воно забезпечить безперебійність роботи ТЕЦ та надійність енергосистеми Києва.

«Ми розпочали підготовку до завершення угоди з ПАТ «Київенерго» понад два роки тому. За цей період нам вдалося здійснити аудит із залученням міжнародної компанії Ernst & Young, ми виконали інвентаризацію майна, створили та випробували протягом останнього опалювального сезону комунальне підприємство «Київтеплоенерго». Підприємство готове взяти в експлуатацію мережі, обладнання, перевести у штат понад 7500 необхідних працівників і вже отримало ліцензії на виробництво тепла для котелень. Для повноцінної роботи комунальному підприємстві необхідно отримати ліцензії на виробництво тепла на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 і заводу «Енергія». Однак триває переобрання членів Нацкомісії, і нацрегулятор поки не здійснює роботу з ліцензування», – заявив заступник голови КМДА.

Як вже повідомляв Mind, борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед «Київенерго» станом на 1 липня 2017 року склав понад 1,1 млрд грн. У червні він збільшився на 91 млн грн.

Найбільшими боржниками за електроенергію перед «Київенерго» є споживачі Дарницького, Святошинського та Деснянського районів. Їхня заборгованість на 1 липня 2017 року становила 54,1 млн грн, 44,2 млн грн і 43,2 млн грн відповідно.

Раніше повідомлялось, що Київська міська рада вирішила продовжити договір із «Київенерго» в частині використання ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювального заводу «Енергія» до 31 липня 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло