mind
Fiat Chrysler планує випустити 30 нових моделей електроавтомобілів і гібридів

Fiat Chrysler планує випустити 30 нових моделей електроавтомобілів і гібридів

Автоконцерн збирається довести частку екологічних машин до 15-20%

Fiat Chrysler планує випустити 30 нових моделей електроавтомобілів і гібридів
фото Fiat Chrysler Automobiles

Італо-американський автоконцерн Fiat Chrysler Automobiles представив новий бізнес-план, згідно з яким компанія має на меті випустити протягом найближчих п'яти років понад 30 нових моделей електромобілів і гібридів, повідомляє FinAm.

У розробку нових моделей планується інвестувати 9 млрд євро ($10,5 млрд).

При цьому компанія не має наміру різко міняти стратегію і відмовлятися від двигунів внутрішнього згоряння. Натомість з випуском нових моделей планується довести частку електромобілів і гібридів до 15-20%.

За оцінками автовиробника, операційний прибуток до 2022 року може зрости вдвічі до 16 млрд євро ($18,71 млрд).

Чистий прибуток Fiat Chrysler у I кварталі 2018 року зріс на 59%, або в 1,6 рази, до 1,02 млрд євро порівняно з 641 млн євро за аналогічний період попереднього року, за інформацією FinMarket.

Операційний прибуток компанії збільшився на 5% до 1,6 млрд євро. При цьому виручка концерну зменшилася в минулому кварталі на 2%, до 27 млрд євро, в основному, через несприятливі коливання валютних курсів.

Глобальні продажі автомобілів зросли в січні-березні на 5% до 1,204 млн машин. Зростання забезпечили в основному Північна Америка (+ 6%) і латиноамериканський регіон (+ 31%).

Раніше повідомлялося, що Fiat Chrysler відмовиться від випуску дизельних легкових авто.

Нагадаємо, компанія відкликає 4,8 млн автомобілів через проблеми в програмному забезпеченні, яке заважає переключати швидкість.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті