Україна та Іспанія підпишуть угоду про уникнення подвійного оподаткування

Україна та Іспанія підпишуть угоду про уникнення подвійного оподаткування

Представники обидвох країн погодились, що даний документ повинен бути прийнятий якомога швидше

Україна та Іспанія підпишуть угоду про уникнення подвійного оподаткування
Петро Порошенко та Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес
Фото president.gov.ua

Україна та Королівство Іспанії підпишуть угоду про уникнення подвійного оподаткування, повідомлено на офіційному сайті Президента України
Під час зустрічі офіційного візиту в Іспанію, президент обговорив низку питань із представниками держави, серед яких і проблему подвійного оподаткування з Прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом.
«Базуючись на вчорашній зустрічі з величезною українською громадою, ми чітко поставили питання про прискорення підписання Угоди про уникнення подвійного оподаткування», – наголосив Порошенко.
Окрім того, було зазначено, що даний документ вже підготовлений і погоджений. Угода має бути підписана одразу ж після призначення Уряду.
Відповідно до даних Інституту Статистики Іспанії, на 2015 рік у королівстві легально проживало понад 86 тис. українців. Таким чином, вирішення проблеми подвійного оподаткування є важливим в укрансько-іспанських відносинах.
Глава держави також додав, що буде підписана Угода про соціальний захист українських громадян. Так само будуть підписані Угоди про співпрацю в галузі сільського господарства, в галузі митної справи, юстиції і співпраці правоохоронних органів», – наголосив Президент.

Нагадаємо, у минулому році, Україна скасувала подвійне оподаткування з Мальтою.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло