FIFA подала в прокуратуру скаргу на сайт з перепродажу квитків Viagogo

FIFA подала в прокуратуру скаргу на сайт з перепродажу квитків Viagogo

Федерація обіцяє, що особи, які купили квитки на цьому сайті, не зможуть потрапити на матчі

FIFA подала в прокуратуру скаргу на сайт з перепродажу квитків Viagogo
фото viagogo.com

FIFA звернулася в прокуратуру Женеви у зв'язку з незаконним розповсюдженням квитків на чемпіонат світу-2018 компанією Viagogo AG. Про це повідомляє The Independent, посилаючись на офіційну заяву федерації футболу.

FIFA, намагаючись запобігти незаконному перепродажу квитків на ЧС-2018, подала скаргу в прокуратуру 4 червня на основі порушення закону про недобросовісну конкуренцію, пише видання.

Як повідомляє прес-служба федерації, за останні місяці FIFA отримала «численні скарги від приватних осіб, органів із захисту прав споживачів та інших учасників ринку на непрозору й оманливу поведінку Viagogo».

«Усі квитки, придбані через неавторизовані канали поширення, у тому числі всі квитки, куплені через Viagogo AG, будуть анульовані після ідентифікації. FIFA зберігає за собою право відмовити в доступі на стадіон будь-якому власникові таких квитків», – йдеться в повідомленні.

Федерація хоче встановити чесну схему ціноутворення, тому наголошує, що єдиним легітимним сайтом для придбання квитків на матчі є офіційний сайт.

Компанія Viagogo AG – онлайн-сервіс перепродажу квитків на різні заходи. Компанія називає себе другим у світі майданчиком на ринку, проте її регулярно звинувачують у недобросовісній роботі.

Так, в Іспанії проти Viagogo було заведено справу про шахрайство при перепродажі квитків на концерт U2, а в Британії сервісу заборонили стверджувати, що покупка квитків на його майданчику гарантує відвідування заходу. У 2016 році UEFA уже подавав скаргу на Viagogo за перепродаж квитків на чемпіонат Європи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло