Французький банк виплатить $1,33 млрд штрафів за маніпулювання ставками

Французький банк виплатить $1,33 млрд штрафів за маніпулювання ставками

Це перший випадок колективної співпраці між США та Францією в розслідуванні корупції

Французький банк виплатить $1,33 млрд штрафів за маніпулювання ставками
capital.fr

Французький банк Societe Generale (SocGen), третій за розміром активів у країні, виплатить штрафи в розмірі більше $1,33 млрд, для того щоб врегулювати претензії регуляторів США і Франції. Про це повідомляє Bloomberg.

Банк заплатить $585 млн у «лівійській» справі, в тому числі $293 млн на користь Parquet National Financier (PNF).

Крім того, SocGen заплатить штраф в розмірі $ 275 млн за маніпулювання ставкою LIBOR.

Мін'юст США відзначає, що це перший випадок колективного штрафу, накладеного регуляторами Франції і Штатів у справі про хабарі.

Societe Generale був звинувачений в маніпулюванні ставками міжбанківського ринку, а також у протизаконних угодах за участю лівійських контрагентів.

Раніше банк погодився виплатити штраф у $475 млн на користь Комісії з термінової ф'ючерсної торгівлі сировинними товарами (CFTС) також у зв'язку зі спробами маніпулювати ставкою LIBOR. Разом загальна сума штрафів складе $1,335 млрд.

Зазначається, що сума всіх штрафів буде повністю покрита за рахунок наявних в його розпорядженні резервів. Таким чином, судові витрати не позначаться на фінансових результатах банку.

Напередодні повідомлялося, що італійський банк Unicredit хоче об'єднатися з французьким Societe Generale і створити гіганта з капіталізацією $2,5 трлн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло