КМДА: міст метро у Києві «обмежено працездатний»

КМДА: міст метро у Києві «обмежено працездатний»

До моменту аварійності ще 6 років

КМДА: міст метро у Києві «обмежено працездатний»
Фото УНІАН

Мосту метро у Києві надано четвертий рівень працездатності – «обмежено працездатний», за результатами обстеження Державного науково-дослідницького інституту будівельних конструкцій у 2015-2016 роках.

Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян на своїй стоорінці у Facebook.

«Паніки щодо мосту Метро не має бути, однак і зволікати з ремонтом не варто (...) Обстеження зокрема встановило, що до моменту аварійності ще 6 років (із часу проведення цього обстеження). Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року», – зазначає заступник голови КМДА.

Паніки щодо мосту #Метро не має бути, однак і зволікати з ремонтом не варто Стан моста Метро визначено як четвертий,...

Опубликовано Дмитро Давтян 5 июня 2018 г.

Він додає, що було проведене комплексне обстеження, розроблена проектно-кошторисна документація, яка зараз проходить експертизу. Результати її очікуються у серпні 2018 року.

«Після отримання позитивних результатів експертизи потрібно буде 6 місяців на розробку документації. Після цього можна розпочинати капремонт. За планом, виконання капітального ремонту відбудеться наступного року. Термін будівництва – 2 роки», – зазначив Давтян.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло