Випуски єврооблігацій «Метінвесту» включені в глобальні боргові індекси

Випуски єврооблігацій «Метінвесту» включені в глобальні боргові індекси

Зазначені індекси являють собою глобальний бенчмарк і відстежують боргові зобов'язання та емітуються корпораціями ринків, що розвиваються

Випуски єврооблігацій 	«Метінвесту» включені в глобальні боргові індекси
Фото: Facebook metinvest

Група Metinvest B.V. (Нідерланди), материнська компанія міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи «Метінвест», позиціонує позитивний момент щодо формального включення двох своїх випусків єврооблігацій в сімейство індексів облігацій корпоративних емітентів ринків, що розвиваються (Corporate Emerging Markets Bond Index або CEMBI), які розраховуються банком JPMorgan. Про це з посиланням на дані групи пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, зазначені індекси являють собою глобальний бенчмарк і відстежують боргові зобов'язання, деноміновані в доларах США, і емітуються корпораціями ринків, що розвиваються.

«Випуск облігацій з термінами погашення у 2023 і 2026 роках відбувся 23 квітня 2018 роки після успішного завершення Групою угоди з рефінансування. Ці облігації були додані в індекси CEMBI з 24 травня 2018 року після їх регулярного перерахунку. Ці випуски облігацій «Метінвесту» відповідають критеріям для включення в індекси CEMBI, CEMBI Diversified, CEMBI Broad, CEMBI Broad Diversified і CEMBI High Yield», – йдеться в повідомленні.

«Метінвест» є вертикально-інтегрованою групою з видобувних і металургійних підприємств. Підприємства групи знаходяться в основному в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Раніше повідомлялось, що новим євробондам «Метінвесту» рейтингове агентство Fitch присвоїло фінальний рейтинг «В».

Разом з цим було повідомлено, що група «Метінвест» провела через ПрАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» попереднє схвалення великих угод протягом року в інтересах материнської компанії Metinvest B.V., вартість яких сумарно не перевищує $1,15 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті