mind
Санкції з РФ будуть поступово зніматися – Путін

Санкції з РФ будуть поступово зніматися – Путін

Президент РФ вважає, що санкції шкодять і Росії, і тим країнам, які їх ввели

Санкції з РФ будуть поступово зніматися – Путін
фото з russian.cri.cn

Президент РФ Владімір Путін в інтерв’ю генеральному директору Медіа-корпорації Китаю заявив, що всі «незаконні обмеження» будуть із Росії поступово зніматися й російська сторона зможе нормалізувати відносини з усіма партнерами, зокрема й США.

Російський президент підкреслив, що жодні санкції «не змусять нас відмовитися від самостійного суверенного шляху розвитку».

«Я відштовхуюся від того, що здоровий глузд  восторжествує, що всі незаконні обмеження, шкідливі для розвитку світової економіки, будуть поступово зніматися, і ми нормалізуємо наші відносини з усіма партнерами. Зокрема, і з Сполученими Штатами, й іншими країнами, які пішли в них на поводу та ці санкції застосовують», – заявив Путін.

На його думку, ці країні самі починають страждати від того, що «США починають застосовувати ці обмеження і до їхніх країн».

«У кінцевому результаті очікую, що так або інакше в нас відносини нормалізуються», – додав він.

Нагадаємо: днями президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер закликав припинити «цькувати Росію» в Європі, оскільки прийшов час відновити зв’язки з країною з огляду на її розміри та потужність.

 Як повідомлялося, новий прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що його уряд буде ініціювати перегляд західних санкцій щодо Росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті