Новий італійський прем’єр виступає за перегляд санкцій проти Росії

Новий італійський прем’єр виступає за перегляд санкцій проти Росії

Він вважає, що РФ стала відігравати важливу роль на геополітичній арені

Новий італійський прем’єр виступає за перегляд санкцій проти Росії
фото @GiuseppeConteIT

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте, виступаючи перед італійським сенатом у вівторок, заявив, що його уряд буде ініціювати перегляд західних санкцій відносно Росії, передає агентство Ansa.

«Ми будемо прихильниками відкритих відносин з Росією, яка за останні роки зміцнила свою міжнародну роль в різних геополітичних кризах», – сказав Конте.

«Ми будемо прихильниками перегляду системи санкцій, починаючи з тих, які занадто тиснуть на російське громадянське суспільство», – заявив прем’єр.

У той же час Конте підтвердив намір Італії залишатися союзником США і зберігати членство в НАТО. «Ми маємо намір ще раз довести переконану приналежність нашої країни до Північноатлантичного альянсу та зберігати відносини із США як із нашим особливим союзником», – зазначив він.

В італійському сенаті 5 червня має пройти голосування щодо довіри до нового кабінету міністрів, який складається з представників партій «Рух п'яти зірок» і «Ліга Півночі».

Склад уряду затвердив президент країни Серджо Маттарелла 1 червня, того ж дня нові міністри склали присягу і вступили на посаду після тривалої політичної кризи в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло