Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
ЄІБ оголосив тендер на 400 000 євро на розвиток логістичної мережі «Укрпошти»

ЄІБ оголосив тендер на 400 000 євро на розвиток логістичної мережі «Укрпошти»

Наразі в рамках 5-річної стратегії держпідприємство планує замінити 35 сортувальних центрів на 5–7

ЄІБ оголосив тендер на 400 000 євро на розвиток логістичної мережі «Укрпошти»
Фото Facebook «Укрпошта»

«Укрпошта» та Європейський інвестиційний банк розпочинають новий етап модернізації логістичної мережі «Укрпошти», повідомляє держпідприємство.

Проект охоплює реструктуризацію логістичної системи «Укрпошти». Підприємство вже вкладає свої кошти, однак розраховує на залучення інвесторів. ЄІБ, який став партнером проекту, розпочав тендер на залучення міжнародних консультантів для реалізації цього амбітного проекту.

Відповідно до умов оголошеного ЄIБ тендеру мають бути розроблені декілька альтернативних варіантів нової структури мережі. Орієнтовна вартість технічної допомоги від ЄІБ  без ПДВ складає 400 000 євро. Для участі у торгах компанії мають подати запит на участь до 18 червня, а тендерні пропозиції – до 2 липня.

«У спадок від радянської пошти ми отримали величезні площі сортувальних центрів, що у більшості областях розташовані в центрі міст – аби потрапити на сортування, пошта стоїть у заторах великих міст, а вже потім роз’їжджається до отримувачів. До того ж ми маємо утримувати всі ці приміщення, а вони, м’яко кажучи, не в дуже задовільному стані. Зараз ми плануємо в рамках 5-річної стратегії трансформації «Укрпошти» замінити 35 сортувальних центрів на 5–7», – зазначив в. о. генерального директора «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Наразі розпочалося будівництво сортувального центру у Львові.

Технічна допомога ЄІБ спрямована на розробку декількох варіантів нової логістичної мережі та місця розміщення нових сортувальних центрів. У компанії сподіваються, що такі зміни допоможуть більш ефективно здійснювати поштову дільність.

«Можливі сценарії нової мережі «Укрпошти» моделюватимуться за допомогою відповідного програмного забезпечення задля оптимізації поштової логістики. Учасники тендеру мають чітко його визначити в своїх пропозиціях та включати в них детальну інформацію про програмні засоби, які вони планують розгорнути», – зазначив перший заступник генерального директора «Укрпошти» Олександр Перцовський.

Нагадаємо, Європейський інвестиційний банк розглядає можливість виділення кредитної лінії в 50 млн євро, щоб допомогти «Укрзалізниці» та «Укравтодору» ліквідувати вузькі місця в європейських транспортних мережах.

Як розвивається «Укрпошта», можна дізнатися в матеріалі Mind «Тримати марку: як змінюється «Укрпошта».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті