$820 млн активів Ахметова розморожені

$820 млн активів Ахметова розморожені

Окружний суд Нікосії підтримав позицію CКМ щодо статусу «Укртелекому»

$820 млн активів Ахметова розморожені
Фото УНІАН

Окружний суд Нікосії ухвалив рішення на користь компанії «Сістем Кепітал Менеджмент», що належить українському олігарху Рінату Ахметову, у справі про правовий статус «Укртелекому», повідомляє СКМ.

6 червня 2018 року Окружний суд Нікосії виніс рішення на користь СКМ у суперечці з компанією Raga Establishment щодо статусу «Укртелекому»: розпорядження кіпрського суду від 27 грудня 2017 року про обмеження на відчуження деяких активів групи СКМ було скасовано, а активи – розморожені.

У своєму рішенні суд зазначив, що в грудні 2017 року компанія Raga неправомірно домоглася судової заборони, для якої були відсутні реальні підстави.

«Це наочно демонструє поведінку Raga в суперечці та істинний характер її позовів проти групи СКМ на території Кіпру. Ми наполягаємо, що всі ці позови є безпідставними, так само, як і судова заборона, що сьогодні була скасована. СКМ продовжить активно захищатися від позовів Raga Establishment і відстоювати свої позиції на території Кіпру й в інших юрисдикціях», – заявив директор з міжнародних відносин та зв'язків з інвесторами CКM Джок Мендоза-Вілсон.

Наприкінці 2017 року внаслідок правового спору групи СКМ із компанією Raga Establishment щодо статусу «Укртелекому» Окружний суд Нікосії наклав тимчасовий арешт на суму до $820 млн на низку компаній групи СКМ, розташованих на Кіпрі.

Суперечка виникла через те, що Raga Establishment не виконала юридичні умови договору купівлі-продажу «Укртелекому» групі СКМ у 2013 році. Зокрема, у договорі купівлі-продажу Raga заявляла про виконання умов приватизаційного договору 2011 року, укладеного з Фондом державного майна України, згідно з яким Raga взяла на себе зобов'язання активно інвестувати в розвиток інфраструктури «Укртелекому» в Україні. 

Нагадаємо: у травні Високий суд Лондона відхилив заяву компанії SCM Financial Overseas Limited, що входить до групи СКМ бізнесмена Ріната Ахметова, про направлення на новий розгляд до Лондонського міжнародного арбітражного суду (LCIA) справи про продаж «Укртелекому», у якій LCIA раніше було винесено рішення на користь Raga Establishment.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло