Захворіло у світі
19,947,467
Померло у світі
732,650
Вилікувалось у світі
12,150,055
Захворіло в Україні
81,957
Померло в Україні
1,922
Вилікувалось в Україні
44,359
СКМ програла апеляцію у справі «Укртелекому»

СКМ програла апеляцію у справі «Укртелекому»

Високий суд Лондона відхилив позов СКМ

СКМ  програла апеляцію у справі «Укртелекому»
бізнесмен Рінат Ахметов
Фото УНІАН

Високий суд Лондона відхилив заяву компанії SCM Financial Overseas Limited, що входить до групи СКМ бізнесмена Ріната Ахметова, про направлення на новий розгляд до Лондонського міжнародного арбітражного суду (LCIA) справи про продаж «Укртелекому», в якому LCIA раніше було винесено рішення на користь Raga Establishment. Про це з посиланням на СКМ повідомляє Інтерфакс-Україна.

За даними СКМ, заяву було подано з процесуальних підстав, і сьогоднішнє рішення ніяк не позначиться на законності розглянутих на даний момент претензій СКМ до Raga.

«У поточному рішенні вказується, що арбітражний суд (LCIA) все ж не врахував «потенційно дуже важливі докази», унаслідок розгляду яких результат справи і рішення арбітражу могли б бути іншими», – йдеться в повідомленні.

У СКМ заявили, що розчаровані відповідним рішенням Високого суду, однак це жодним чином не означає, що LCIA дійшов правильного висновку в своєму рішенні проти СКМ. Компанія повідомила, що продовжить відстоювати свою позицію.

Згідно з повідомленням СКМ, арбітражний суд повинен був відкласти розгляд справи доти, поки не будуть завершені судові розгляди в Україні, що дало б можливість врахувати й розглянути всі істотні факти по цій справі.

Поточний спір не впливає на звичайну бізнес-діяльність групи СКМ та її активи.

Раніше повідомлялося, що суд може повернути «Укртелеком» оточенню Фірташа.

У грудні минулого року в справі «Укртелекому» Окружний суд Нікосії ухвалив наказ заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова на суму $820 млн. 

Зі свого боку група СКМ заявила про наміри оскаржувати рішення суду.

Пізніше було повідомлено, що ФДМУ вимагає повернути державі «Укртелеком».

Про те, кому вигідно повернення телеком-активу в держвласність, читайте в матеріалі Mind «Реприватизація «Укртелекому»: схема Ахметова чи обов'язок ФДМ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті