mind
Ринок молока демонструє тенденцію зростання виробництва

Ринок молока демонструє тенденцію зростання виробництва

Напрямками розвитку ринку є відновлення доходів населення, підвищення моди на здорове харчування і органічні продукти

Ринок молока демонструє тенденцію зростання виробництва
Фото: Shutterstock

Протягом січня – лютого 2018 року Україна експортувала 5420 тонн молока на суму $3,8 млн. З 2016 року на ринку спостерігається тенденція зростання виробництва: щорічно ємність молочного ринку збільшувалася на 4%. Про це з посиланням на дані Державної фіскальної служби повідомляють аналітики Pro-Consulting.

Згідно з повідомленням, у Молдову було експортовано 1360 тонн молока на суму $961 000, у Лівію було експортовано 1310 тонн на суму $929 000, у Грузію було експортовано 940 тонн на суму $664 000.

Найважливішими стимулами для розвитку ринку є відновлення доходів населення, підвищення моди на здорове харчування і органічні продукти, активізація виробництва ультрапастеризованого молока (розвиток технологій), а також освоєння ринків Азії та подальше проникнення на полиці магазинів країн Європи після отримання низкою виробників відповідних дозволів.

«Це говорить про адаптацію вітчизняних молочників після кризи 2014 року, загального економічного спаду, падіння попиту та фізичного скорочення ринку збуту продукції як на території України, так і ринків зарубіжжя», – відзначають аналітики Pro-Consulting.

Раніше повідомлялось, що держава надаватиме підтримку для забезпечення належної якості та безпечності при виробництві молока. Виробники зможуть скористатися коштами в межах програми підтримки тваринництва та програми розвитку фермерства і кооперації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті