Австралійський зерновий гігант відкрив свою філію в Україні
GrainCorp Ukraine планує здійснювати торгівлю сільськогосподарською сировиною, зерном, насінням та кормами для тварин

Австралійський зерновий гігант GrainCorp відкрив філію в Україні. Про це повідомляє Reuters із посилання на дані Українського державного реєстру.
Нову фірму GrainCorp Ukraine було зареєстровано 12 травня 2018 року. Згідно з даними реєстру, вона планує торгувати сільськогосподарською сировиною, зерном, насінням, кормами для тварин.
Раніше в компанії заявляли про плани вийти на український ринок до врожаю 2018 року.
Зазначається, що Україна, один з провідних виробників та експортерів зерна, планує зібрати цього року не менше 60 млн тонн зерна. У 2017 році цей показник становив 61,3 млн тонн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].