Bayer оголосила про закриття угоди з придбання американської Monsanto

Bayer оголосила про закриття угоди з придбання американської Monsanto

Завдяки злиттю компаній буде створено найбільшого в світі виробника насіння, пестицидів і гербіцидів

Bayer оголосила про закриття угоди з придбання американської Monsanto
фото PotatoPro

Німецький хімічний концерн Bayer у четвер оголосив про завершення процесу придбання американської агрохімічної корпорації Monsanto, йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті Bayer, на яке посилається Інтерфакс.

Результатом угоди стало створення найбільшого в світі виробника сільськогосподарського насіння, пестицидів і гербіцидів.

«Bayer в четвер успішно завершив придбання Monsanto, – йдеться в прес-релізі. – Акції американської компанії більше не будуть торгуватися на Нью-Йоркській фондовій біржі, Bayer зараз є єдиним власником Monsanto».

Акціонери Monsanto отримали $128 за кожну акцію компанії. Інтеграція структур двох корпорацій завершиться через два місяці після того, як буде завершено продаж частини активів Bayer.

За даними агентства Bloomberg, вартість угоди склала $63,5 млрд. Спочатку Monsanto оцінювалася в $66 млрд, однак пізніше ціну було знижено в результаті переоцінки даних про борги компанії.

Bayer зробив пропозицію про придбання Monsanto в травні 2015 року. У вересні 2016 дві компанії підписали остаточну угоду про злиття, яку було схвалено антимонопольним службами країн, у тому числі Євросоюзом.

29 травня міністерство юстиції США схвалило операцію зі злиття Bayer з Monsanto, домігшись від німецької компанії, щоб вона продала активи на суму близько $ 9 млрд.

Bayer зобов'язався продати окремі напрямки бізнесу, а саме: глобальний підрозділ насіння польових культур, науково-дослідницьку платформу для гібрида пшениці, глобальний напрям насіння овочевих культур, підрозділ з виробництва глюфосинат амонію. Також Monsanto зобов'язався продати глобальний бізнес нематицидів NemaStrike.

Член правління Bayer Ліам Канден очолить об'єднаний підрозділ Crop Science, як тільки почнеться інтеграція. До цього часу Monsanto буде вести свою діяльність незалежно від Bayer, зазначається в прес-релізі.

Як повідомлялося, для того щоб закрити угоду з Monsanto, німецька Bayer залучить 26 млрд євро для фінансування операції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло