mind
Аналітики назвали найпопулярніші смартфони цієї весни

Аналітики назвали найпопулярніші смартфони цієї весни

За рівнем продажів всіх переміг Samsung, а за швидкістю завоювання ринку - Xiaomi

Аналітики назвали найпопулярніші смартфони цієї весни
фото samsung.com

Смартфони Samsung Galaxy S9 стали найпопулярнішими в світі, обігнавши за рівнем продажів Apple iPhone X. Про це свідчать дані аналітиків Counterpoint Technology Market Research за квітень 2018 року, повідомляє DailyComm.

За підсумками квітня, продажі Samsung Galaxy S9 Plus і Samsung Galaxy S9 склали по 2,6% від загального обсягу ринку. Знаменитий iPhone X скотився на третю позицію з результатом в 2,3%. Приблизно такий же показник у iPhone 8 Plus. Трохи менше у iPhone 8 – 2,2%.

Окрім Samsung та Apple, найпопулярнішим смартфоном став Xiaomi Redmi 5A, який розташувався на шостій позиції з 1,5%-ю часткою. Сьоме місце в iPhone 6 (1,4%), восьме – в Xiaomi Redmi 5 Plus (1,4%).

У десятку найкращих також потрапили моделі iPhone 7 і Samsung Galaxy S8 з частками в розмірі 1,4% і 1,3% відповідно.

Лідерство лінійки Samsung Galaxy S9 фахівці пов'язали з високими продажами пристроїв в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і Північній Америці. А спад Apple пояснили сезонним фактором, при цьому попит на iPhone 7 залишається сильним на вказаних ринках.

За даними аналітиків Counterpoint, в першому кварталі 2018 року Samsung поставила близько 78 млн смартфонів, що на 3% менше, ніж минулого року. Незважаючи на спад, південнокорейська компанія повернула собі звання лідера, яке в попередньому кварталі в нього забрала Apple.

Apple в січні-березні відвантажила 52,2 млн iPhone, що відповідає частці в 14,5%. Поставки зросли на 3% порівняно з минулим роком. Найпопулярнішим смартфоном була преміум-модель iPhone X. За рахунок неї Apple зуміла на 32% наростити свої поставки в Китаї.

У Huawei фахівці зареєстрували 14%-ве зростання поставок, до 39,3 млн штук. Компенсувати уповільнення на китайському ринку компанії допомогли Європа, Близький Схід і Африка, а також Індія, де Huawei вперше увійшла в топ-5 найпопулярніших брендів. Ринкова частка Huawei досягла вже 11%.

Xiaomi відзначилася вражаючим зростанням поставок на 101%, до 27 млн штук (ринкова частка 7,5%). Такий результат став можливий завдяки істотному збільшенню продажів смартфонів в Китаї та в Індії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті