Шулявський шляхопровід відремонтує фірма помічника депутата за 600 млн грн

Шулявський шляхопровід відремонтує фірма помічника депутата за 600 млн грн

Переможцем тендеру стала фірма «ТОВ «Північно-український будівельний альянс», яка належить помічнику народного депутата Максима Микитася

Шулявський шляхопровід відремонтує фірма помічника депутата за 600 млн грн
Шулявський шляхопровід
Фото УНІАН

Переможцем тендеру на проведення реконструкції столичного Шулявського шляхопроводу стала фірма «ТОВ «Північноукраїнський будівельний альянс», яка належить помічнику народного депутата Максима Микитася. Про це повідомляє програма «Схеми», передає «Радіо Свобода».

Згідно з повідомленням, тендер на «реконструкцію транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана» провело комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва», переможця оголосили вчора, 7 червня.

Переможець тендеру – «Північно-український будівельний альянс» – отримає майже 600 млн грн на реконструкцію розв’язки навколо Шулявського мосту.

«Схеми» з'ясували, що ця фірма існує з 2007 року. Єдиним її власником зі статутним фондом у 46 000 грн є Андрій Якусевич. Згідно з даними офіційного порталу Верховної Ради, Андрій Якусевич є помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Максима Микитася», – йдеться в повідомленні.

Максим Микитась – народний депутат і відомий столичний забудовник. Він є екс-керівником державної корпорації «Укрбуд».

Раніше повідомлялося, що Шулявський шляхопровід днями частково перекриють через реконструкцію.

Підготовку до реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана – Шулявський шляхопровід – було розпочато ще 1 травня.

Нагадаємо, на початку березня 2017 року у Києві частково обвалився шляхопровід. Пізніше було повідомлено, що з київського бюджету планували виділити на протизсувні роботи у столиці 69,7 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті