Реконструкція Шулявського шляхопроводу розпочнеться на наступному тижні
Рух певними вулицями буде змінений на час будівництва, яке орієнтовно триватиме 17 місяців

Підготовка до реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана – Шулявський шляхопровід – розпочнеться з 1 травня. Про це повідомила Київська міська державна адміністрація з посиланням на Департамент транспортної інфраструктури.
Орієнтовна тривалість будівництва – 17 місяців. Для регулювання руху буде встановлено 3 світлофори, перенесено контактну мережу для безперебійного руху тролейбусів та винесено МАФи з радіусу проведення реконструкції. Тим не менш, рух транспорту шляхопроводом через проспект Перемоги планується пустити вже до кінця цього року.
Протягом цього часу рух певними вулицями буде змінений. Зокрема,рух вулицею Олександра Довженка – вулицею Вадима Гетьмана (у бік Караваєвих Дач) відбуватиметься вулицями: Антона Цедика (вул. Ежена Потьє), Петра Нестерова із виїздом на проспект Перемоги (на цій ділянці проспекту Перемоги буде встановлено тимчасовий світлофор), Гарматній, Виборзькій та поверненням на вул. Вадима Гетьмана.
Для проїзду вулицею Вадима Гетьмана – вулицею Олександра Довженка (у бік вул. О. Теліги) можна буде скористатися існуючим виїздом на проспект Перемоги із можливістю прямого перетину проспекту з виїздом на вул. Олександра Довженка (на цій ділянці також буде встановлений тимчасовий світлофор).
Окрім того, під час будівництва односторонніми будуть вулиці Антона Цедика (Ежена Потьє) до вул. Петра Нестерова та вул. Петра Нестерова у напрямку проспекту Перемоги (буде встановлений тимчасовий світлофор).
Тролейбусний рух із боку Севастопольської площі по вул. Вадима Гетьмана матиме кінцеву зупинку «Індустріальний міст». З боку вул. О.Теліги по вул. Олександра Довженка – «Івана Гонти».
Пішохідний перетин вулиці відбуватиметься підземними та наземним переходом, де також буде встановлено світлофор.
Нагадаємо, на початку березня 2017 року у Києві частково обвалився шляхопровід. Пізніше було повідомлено, що з київського бюджету планували виділити на протизсувні роботи у столиці 69,7 млн грн.
Також нагадаємо: у минулому році директор «Київавтодору» Олег Густєлєв, як керівник комунального підприємства, подав у відставку у зв'язку з ситуацією,що склалася навколо Шулявського шляхопроводу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].