На протизсувні роботи у Києві виділять близько 70 млн грн

На протизсувні роботи у Києві виділять близько 70 млн грн

Визначено близько 40 ділянок, де негайно треба починати протиаварійні роботи

На протизсувні роботи у Києві виділять близько 70 млн грн
Фото: pixabay.com

З київського бюджету цього року планують виділити на протизсувні роботи у столиці 69,7 млн грн.

Йдеться про 11 найнебезпечніших об’єктів, де існує загроза зсувів ґрунту і руйнацій, повідомив під час щотижневого брифінгу представників міської влади заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, у столиці – більш ніж сотня зсувонебезпечних ділянок. Із них, за результати проведених обстежень, визначено близько сорока, де протиаварійні роботи потрібно починати негайно. Частину робіт на об’єктах в 2016-му уже розпочато.

«Цього року планується укріпити Дніпровський схил біля Пішохідного мосту. Серед першочергових об’єктів – схили на вулиці Адмірала Ушакова, озеро біля Учбового провулку, 7, схили Мишоловської балки на вулиці Академіка Кащенка, 154, та завершення протиаварійних робіт біля будинку на проспекті Валерія Лобановського, 14», – перечислив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, на початку березня у Києві частково обвалився шляхопровід. На щастя, ніхто з людей не постраждав.

2 березня мер Києва Віталій Кличко ініціював звільнення заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури та глави Солом’янського району.

«Як всі знають, я ухвалив кадрові рішення. Я ініціював звільнення заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури та глави Солом’янського району. Написав заяву і керівник «Київавтодору» Олександр Густєлєв. Бо це відповідальність усіх – і профільного заступника, і глави району, де трапилася надзвичайна подія, і керівника підприємства, до складу якого входить КП «Київавтошляхміст», на балансі якого знаходиться шляхопровід», – сказав мер Києва.

Віталій Кличко підкреслив, що цілком розуміє і свою власну відповідальність за інцидент.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло