mind
Уряд Канади легалізує марихуану: кожен громадянин зможе мати до 30 г чарівної трави

Уряд Канади легалізує марихуану: кожен громадянин зможе мати до 30 г чарівної трави

Однак заборона буде введена на рекламу марихуани чи вирощування вдома

Уряд Канади легалізує марихуану: кожен громадянин зможе мати до 30 г чарівної трави
https://vancouverok.com

Сенат Канади схвалив закон про легалізацію марихуани. Як повідомляє Deutsche Welle, у зв'язку з великою кількістю правок – майже 40 – законопроект буде повернутий назад у Палату громад, яка раніше його схвалила. Реалізація закону можлива до кінця 2018 року.

У разі схвалення законопроекту з поправками, повнолітні громадяни Канади зможуть володіти марихуаною у кількості до 30 грамів.

Серед поправок, внесених сенаторами, – можливість місцевої влади забороняти вирощування марихуану вдома. В попередній версії законопроекту дозволялося вирощувати до чотирьох рослин у домогосподарстві за умови приватного використання.

Інші поправки також включають жорсткі обмеження щодо реклами марихуани, зокрема, і зображення на одягу.

Згідно з опитуваннями, легалізацію каннабіса підтримують близько 60% канадців. Відповідний законопроект запропонувала правляча Ліберальна партія.

Активний опір цьому чинили сенатори від опозиційної Консервативної партії країни. Висловлюються побоювання, що легалізація може вплинути на кримінальну обстановку, здоров'я та безліч інших факторів.

Канада стане першою країною «Великої двадцятки», яка узаконить рекреаційне використання марихуани. Її застосування в медичних цілях є законним з 2001 року.

Легалізація рекреаційної марихуани була однією з обіцянок прем'єр-міністра Джастіна Трюдо під час передвиборчої кампанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті