Сбєрбанк отримав ТЦ «Магелан» як заставу за борги в $68 млн

Сбєрбанк отримав ТЦ «Магелан» як заставу за борги в $68 млн

Оскільки ДП «Край Проперті» у боргу перед Сбєрбанком, ТЦ «Магелан» виступив заставою за кредитом

Сбєрбанк отримав ТЦ 	«Магелан» як заставу за борги в $68 млн
Фото kreator.com.ua

ТЦ «Магелан» виступив заставою по кредиту ДП «Край Проперті», яке заборгувало Сбєрбанку $68 млн, повідомляє ЕП з посиланням на прес-службу банку.

«Компанія заборгувала Сбєрбанку близько $68 млн», – зазначили в прес-службі банку.

«Магеллан»,який раніше був оформлений на юридичну особу бізнзесмена Анатолія Юркевича – ДП «Край Проперті», з грудня 2017 року належить банку на праві власності. Однак, через заходи забепечення реалізувати право не вдалося.

«Цими заходами забезпечення банк був обмежений у користуванні своїм майном: він не міг не тільки безпосередньо користуватися об'єктом, а й підписувати будь-які договори, всі платежі від орендарів незаконно отримував попередній власник, а всі ризики, пов'язані з роботою ТРЦ – пожежні, податкові та інші – ніс банк. Більш того, одним із вищевказаних забезпечень співробітникам банку був заборонений доступ на територію ТРЦ «Магеллан», – пояснили в пресс-службі.

За даними Сбєрбанку, структури, пов'язані з Юркевичем, не виконали своїх фінансових зобов'язань в повному обсязі на приблизно $45 млн.

«Банк буде продовжувати роботу щодо стягнення заборгованості із недобросовісного позичальника з метою захисту інтересів своїх вкладників», – додали в банку.

Згідно з даними Єдиного держреєстру судових рішень, Верховний суд України від 25 травня 2018 року виніс рішення на користь «Сбєрбанка», скасувавши постанову Київського апеляційного госпсуду, якою за клопотанням «Край Проперті» був накладено арешт на будівлю ТЦ «Магелан».

У зв'язку із нестабільною ситуацією «Ашан» призупинив роботу супермаркету в ТЦ «Магелан» до 10 червня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло