Apple заборонила публікацію додатків для майнінгу криптовалют в AppStore

Apple заборонила публікацію додатків для майнінгу криптовалют в AppStore

Оновлені правила компанії стосуються додатків для ІСО, майнінгу та криптовалютних бірж

Apple заборонила публікацію додатків для майнінгу криптовалют в AppStore
фото з pixabay.com

Apple змінила правила публікацій застосунків в AppStore, які забороняють запускання фонових процесів майнінгу. Про це повідомляє Apple Insider.

У розділі «Сумісність апаратного забезпечення» компанія тепер заявляє, що «застосунки, зокрема, будь-які сторонні рекламні оголошення, які в них відображаються, не можуть запускати незв’язані фонові процеси, як-то майнінг криптовалюти».

Крім того, у цілому розділі, присвяченому криптовалютам, зазначається, що «додатки можуть спростити зберігання віртуальної валюти, якщо вони запропоновані розробниками, що зареєстровані як організація». Додатки не можуть майнити криптовалюти, якщо тільки майнінг не відбувається в хмарному сервісі або на іншому пристрої. Більш суворими стали правила і для проведення ІСО та здійснення транзакцій на криптовалютних біржах.

Загалом публікувати такі застосунки можуть лише ті компанії, банки та фінансові установи, які мають на це дозвіл від влади.

Як зазначається, в 2013 та 2014 роках технологічний гігант видалив Coinbase та ряд інших криптовалютних додатків з AppStore.

Нагадаємо: минулого місяця фахівці виявили новий тип вірусу для майнінгу криптовалюти Monero, який атакує виключно користувачів комп’ютерів Mac від Apple.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло