IFC надасть українському виробникові томатної пасти $17 млн

IFC надасть українському виробникові томатної пасти $17 млн

Це третій довгостроковий кредит для Agrofusion

IFC надасть українському виробникові томатної пасти $17 млн
Фото pixabay.com

Міжнародна фінансова корпорація підписала контракт про надання довгострокового кредиту в розмірі $17 млн найбільшому українському вертикально інтегрованому виробникові томатної пасти – компанії Agrofusion, повідомляє Інтерфакс.

Відповідно до інформації, кошти призначені для розширення компанії в 2018–2019 роках та рефінансування її зобов'язань.

Загальна вартість проекту оцінюється в $30 млн.

Це вже третій проект з Agrofusion. Відповідно до інформації на сайті IFC, у 2012 році корпорація надала кредит у розмірі $16 млн, а у 2013-му вклала в агросферу України, зокрема і розвиток Agrofusion, близько $200 млн.

Agrofusion – найбільший вертикально інтегрований виробник томатної пасти в Україні, заснований у 2007 році бізнесменом Сергієм Сіпко (колишній співвласник «Сандори»). У склад Agrofusion входять 3 заводи з виробництва томатної пасти загальною виробничою потужністю близько 750 тис. тонн томатів у сезон, а также агрогосподарства в Херсонській та Миколаївській областях, які обробляють 25 тис. га зрошуваних земель, два тепличних господарства.

У 2017 році компанія розширила потужність і досягла показника 79,4 тис. тонн пасти (64,8 тис. тонн у 2016 році). 70% продукції експортується в 35 країн.

Нагадаємо: у минулому році, компанія Agrofusion ввела в експлуатацію завод із переробки томатів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло