Toyota інвестує $1 млрд у конкурента Uber – компанію Grab

Toyota інвестує $1 млрд у конкурента Uber – компанію Grab

Це найбільша сума, яку будь-коли вкладали автовиробники в таксі

Toyota інвестує $1 млрд у конкурента Uber – компанію Grab
Фото Shutterstock

Автовиробник Toyota погодився вкласти в малайзійську технологічну компанію Grab, яка пропонує широкий спектр послуг таксі, $1 млрд, після того як вона придбала в березні частину бізнесу Uber на південному сході Азії. Про це повідомляє Reuters.

Інвестиція Toyota стала найбільшою, яку будь-коли робили автовиробники в галузь сервісів таксі.

Минулого місця SoftBank Group заявила, що інвестує $2,25 млрд у підрозділ General Motors, який займається безпілотними авто, тоді як Fiat Chrysler та Jaguar Land Rover погодились постачати автомобілі виробнику технологій для безпілотних авто Waymo («дочці» Alphabet).

Інвестиції Toyota дозволять надалі розширювати спектр онлайн-послуг, таких як доставка їжі та здійснення цифрових платежів.

Після вливання коштів капіталізація Grab перевищить $10 млрд.

Виконавчий директор Toyota після завершення угоди увійде до ради директорів Grab.

Південнокорейська Hyundai Motor та японська Honda Motor також раніше фінансували Grab. Зазначається, що додаток сервісу був завантажений більш ніж на 100 млн мобільних пристроїв, а компанія звітує про понад 6 млн поїздок на день.

Нагадаємо: у серпні минулого року Toyota вже інвестувала певну суму у Grab, а також заявила, що встановить свої пристрої для відстеження кермування транспортними засобами, з якими працює сервіс. Отримані дані можуть бути використані з метою покращити обслуговування клієнтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло