США звинуватили російських бізнесменів у порушенні санкцій проти Сирії

США звинуватили російських бізнесменів у порушенні санкцій проти Сирії

8 громадян РФ та Сирії змовились для поставки авіаційного пального та переказів коштів до Сирії в обхід санкцій США

США звинуватили російських бізнесменів у порушенні санкцій проти Сирії
штаб квартира Міністерства юстиції США
фото Wikipedia

Сполучені Штати пред’явили обвинувачення восьми бізнесменам – п'яти громадянам Росії та трьом сирійцям – у порушенні економічних санкції США щодо Сирії та Криму. Про це йдеться на сайті Міністерства юстиції США.

Цих осіб звинувачують у поставках авіаційного пального та переказах грошей у Сирію без отримання ліцензії від Міністерства фінансів США.

Російські громадяни – Іван Окороков, Ілля Логінов, Карен Степанян, Олексій Конков та Людмила Шмелькова – є співробітниками російської компанії «Совфрахт»; Ясір Насер, громадянин Сирії, працював від імені цієї компанії у Сирії, Фарід Бітар та Габріель Бітар – нафтові інспектори в Сирії. Усіх цих осіб звинуватили в змові з метою порушення закону про міжнародні надзвичайні економічні повноваження та відмиванні грошей.

«Санкції щодо Сирії та Криму мають на меті завадити підтримці Сирією тероризму та використанню зброї масового знищення, а також протидіяти тим, хто прагне підірвати демократичні процеси та територіальну цілісність України. Відділ національної безпеки не терпітиме спроб ухиляння від цих важливих інструментів зовнішньої політики та національної безпеки, – заявив помічник генерального прокурора США з національної безпеки Джон Демерс. – Підсудні змовились, щоб кинути виклик нашим санкціям щодо Сирії та Криму, ставлячи під загрозу як інтереси Америки в регіоні, так і нашу зовнішню політику та національну безпеку вдома».

«ФБР дуже серйозно ставиться до порушень санкцій і не соромиться використовувати наші слідчі ресурси, щоб зупинити цей тип незаконної діяльності, – сказав спецагент ФБР Тімоті Данхем. – Це розслідування підкреслює рішучість спеціальних агентів та аналітиків розвідки, які переслідують тих, хто порушує закони Сполучених Штатів, незалежно від того, де вони проживають».

Зазначається, що якщо підозрюваним винесуть вирок, їм загрожуватиме 25 років ув’язнення та конфіскація майна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло