ЄБРР виділить 250 млн євро приватним українським розробникам поновних джерел енергії

ЄБРР виділить 250 млн євро приватним українським розробникам поновних джерел енергії

USELF – це програма, що покликана розвинути сектор поновної енергетики та впровадити більше проектів з реалізації поновних джерел енергії

ЄБРР виділить 250 млн євро приватним українським розробникам поновних джерел енергії
Фото: pixabay

Європейський банк реконструкції та розвитку запускає нову програму фінансування USELF-III для заміни попередньої кампанії з підтримки розвитку поновної енергетики в Україні, повідомляє ЄБРР.

ЄБРР має намір продовжувати підтримку українського сектора альтернативної енергетики та виділити 250 млн євро для фінансування приватних українських проектів.

Метою нового проекту є допомогти у реалізації Національного плану дій щодо поновних джерел енергії, затвердженого в жовтні 2014 року. Так, споживання електроенергії з поновних джерел енергії до 2020 року має досягти 11%.

Перша програма USELF (Ukraine Sustainable Energy Lending Facility) розпочалася у 2009 році. Відтоді фінустанова інвестувала більше 100 млн євро для фінансування понад 150 МВт на всі види альтернативної енергетики. Проте оригінальна програма закінчується 30 червня 2018 року.

USELF-ІІІ буде доступний малим, середнім та великим приватним розробникам поновних джерел енергії за всіма технологіями (сонячна енергія, вітер, біомаса, біогаз та малі гідроенергії). Він використовуватиметься для фінансування проектів з альтернативної енергії, розроблених як місцевими, так і міжнародними розробниками.

Нагадаємо, вчені винайшли, як добувати енергію з морських хвиль.

Більше про те, «як запровадити аукціони для поновних джерел енергії», можна дізнатися в матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло