facebook.com
mind
ЄБРР виділить 250 млн євро приватним українським розробникам поновних джерел енергії
Проект за підтримки
міжнародної юридичної фірми integrites

ЄБРР виділить 250 млн євро приватним українським розробникам поновних джерел енергії

USELF – це програма, що покликана розвинути сектор поновної енергетики та впровадити більше проектів з реалізації поновних джерел енергії

ЄБРР виділить 250 млн євро приватним українським розробникам поновних джерел енергії
Фото: pixabay

Європейський банк реконструкції та розвитку запускає нову програму фінансування USELF-III для заміни попередньої кампанії з підтримки розвитку поновної енергетики в Україні, повідомляє ЄБРР.

ЄБРР має намір продовжувати підтримку українського сектора альтернативної енергетики та виділити 250 млн євро для фінансування приватних українських проектів.

Метою нового проекту є допомогти у реалізації Національного плану дій щодо поновних джерел енергії, затвердженого в жовтні 2014 року. Так, споживання електроенергії з поновних джерел енергії до 2020 року має досягти 11%.

Перша програма USELF (Ukraine Sustainable Energy Lending Facility) розпочалася у 2009 році. Відтоді фінустанова інвестувала більше 100 млн євро для фінансування понад 150 МВт на всі види альтернативної енергетики. Проте оригінальна програма закінчується 30 червня 2018 року.

USELF-ІІІ буде доступний малим, середнім та великим приватним розробникам поновних джерел енергії за всіма технологіями (сонячна енергія, вітер, біомаса, біогаз та малі гідроенергії). Він використовуватиметься для фінансування проектів з альтернативної енергії, розроблених як місцевими, так і міжнародними розробниками.

Нагадаємо, вчені винайшли, як добувати енергію з морських хвиль.

Більше про те, «як запровадити аукціони для поновних джерел енергії», можна дізнатися в матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті