Європарламент затвердив маркофінансову допомогу Україні у розмірі 1 млрд євро

Європарламент затвердив маркофінансову допомогу Україні у розмірі 1 млрд євро

Підтримали програму допомоги 527 членів парламенту

Європарламент затвердив маркофінансову допомогу Україні у розмірі 1 млрд євро
Фото Shutterstock

Європейський парламент під час пленарної сесії проголосував за виділення 1 млрд євро за програмою макрофінансової допомоги для України, повідомляє Інтерфакс.

Сьогодні, 13 червня, європарламентарі затвердили пакет подальшої макрофінансової допомоги для України: підтримали – 527, висловилися проти – 124, утрималися – 29.

Як повідомлялося, Рада ЄС схвалила виділення Україні фінансової допомоги в розмірі 1 млрд євро, яка, як очікується, буде використана владою країни протягом найближчих двох років. Кошти виділятимуться двома траншами у формі позик. Метою виділення коштів є «економічна стабілізація і програма проведення структурних реформ»

Це третій пакет фінансової допомоги Україні від ЄС з 2014 року. У 2014 році ЄС направив Україні допомогу в розмірі 1,6 млрд євро, у 2015-му – 1,8 млрд євро.

Нагадаємо, Єврокомітет погодився на надання макрофінасової допомоги у разі забезпечення роботи системи автоматичної перевірки е-декларацій, перевірки даних щодо бенефіціарних власників компаній та спеціалізованого антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

Також зазначимо, що в оприлюдненому офіційному законі «Про антикорупційний суд» було знайдено невідповідності із зачитаним текстом перед прийняттям даного акту Радою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло