mind
Україна і Hyperloop підписали угоду про співпрацю

Україна і Hyperloop підписали угоду про співпрацю

Меморандум передбачає спільну розробку технологій та пошук інвесторів

Україна і Hyperloop підписали угоду про співпрацю
Фото facebook.com/HyperloopOne

Міністерство інфраструктури і компанія Hyperloop Transportation Technologies домовилися про співпрацю у сфері технологій вакуумного поїзда Hyperloop. Відповідний меморандум підписали сьогодні, 14 червня. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

«Ми сьогодні підписали меморандум про співпрацю між компанією, яка є найбільшою у світі по розробці технологій Hyperloop – транспорту нового покоління, який дасть світу нечувану швидкість, нечувані можливості і нечувані технології. Одним з підсумків цього візиту є наш чіткий намір спільно працювати над розробкою цих технологій», – повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Меморандум передбачає спільну розробку технологій та пошук інвесторів. Зазначається, що проект має бути комерційно успішним.

Нyperloop Transportation Technologies під керівництвом Дірка Алборна стала однією з перших компаній, яка виявила зацікавленість до проекту високошвидкісного транспорту Hyperloop. Компанія вже має договори на проектування та будівництво ліній високошвидкісного транспортування з такими країнами, як Франція, Словаччина, Австрія, Угорщина, ОАЄ та ін.

Нагадаймо, наприкінці лютого Володимир Омелян заявив про створення Центру транспортних інновацій та тестового майданчика для реалізації проекту Hyperloop в Україні.

Пізніше було повідомлено, що будівництво тестового майданчика для надшвидкої транспортної системи Hyperloop планується в межах розвитку індустріального парку Innovation Forpost на Слобожанському проспекті в Дніпрі. Приблизна вартість будівництва півкілометрового тестового майданчика складе від $11 млн до $17 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті