«Укранафта» через податкові борги не виплатить дивіденди за 2017 рік

«Укранафта» через податкові борги не виплатить дивіденди за 2017 рік

Частина прибутку буде перерахована до держбюджету, частина - на погашення заборгованості

«Укранафта» через податкові борги не виплатить дивіденди за 2017 рік
Фото: УНІАН

ПАТ «Укрнафта» не буде виплачувати дивіденди за підсумками 2017 року, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на інформацію від прес-служби основного акціонера компанії в особі НАК «Нафтогаз України» про ухвалене в четвер рішення загальних зборів.

«Дивіденди вирішено не нараховувати в зв'язку зі значною заборгованістю «Укрнафти» з податків і зборів», – йдеться у повідомленні.

За даними прес-служби, частина прибутку буде перерахована до держбюджету до 1 липня 2018 року, частина – спрямована на погашення заборгованості по податках.

Нагадаємо, «Укрнафта» закінчила 2017 рік з чистим прибутком 444 млн грн проти 8 млрд 739 млн грн чистого збитку роком раніше.

Як писав Mind, «Укрнафта» визнала, що станом на 31 серпня 2017 року заборгованість компанії перед Державною фіскальною службою зі сплати податків становить 13,2 млрд грн.

«Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія країни. НАК «Нафтогаз України» належить 50% + 1 акція «Укрнафти», групі компаній, пов'язаних з колишніми акціонерами ПриватБанку, – близько 42% акцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті