Китайська ZTE збирається відновити свій бізнес, узявши кредитів на $11 млрд

Китайська ZTE збирається відновити свій бізнес, узявши кредитів на $11 млрд

Компанія замінить майже 40 членів ради директорів, аби повернутися на американський ринок

Китайська ZTE збирається відновити свій бізнес, узявши кредитів на $11 млрд
фото zte.com.cn

Китайський виробник телекомунікаційного устаткування ZTE оприлюднив план щодо залучення фінансування в розмірі майже $11 млрд і оновив раду директорів. Компанія почала відновлювати бізнес, який постраждав від американських санкцій, пише DailyComm.

ZTE запропонувала раді директорів схвалити план стосовно відкриття кредитної лінії в розмірі 30 млрд юанів ($4,69 млрд) у Bank of China (один з чотирьох найбільших державних банків в Китаї) і лінії на $6 млрд у філії Банку розвитку Японії.

У квітні 2018 року міністерство торгівлі США викрило ZTE в порушенні санкцій щодо Ірану і КНДР, куди компанія постачала свою продукцію з американськими технологіями. Компаніям із США заборонили працювати з ZTE, в результаті чого китайський виробник змушений був майже повністю припинити роботу.

Наприкінці травня ZTE вдалося укласти з владою США угоду, за умовами якої компанія повинна заплатити до $1,4 млрд і змінити керівництво.

Раніше Reuters повідомляло, що оновлення топ-менеджменту може призвести до заміни близько 40 керівників. Мажоритарний акціонер ZTE – Zhongxingxin – номінував 8 нових членів до ради директорів. Ці кандидатури будуть винесені на голосування на річних зборах акціонерів, які відбудуться 29 червня.

Нагадаємо, США підписали попередню угоду про зняття санкцій з ZTE, якому доведеться сплатити $1 млрд штрафу та змінити топ-менеджмент.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті