Генпрокурор Нью-Йорка подала позов проти Трампа, його дітей та його фонду

Генпрокурор Нью-Йорка подала позов проти Трампа, його дітей та його фонду

Андервуд вважає, що Трамп користувався фондом «як чековою книжкою» та брав з нього кошти на фінансування своєї передвиборчої кампанії

Генпрокурор Нью-Йорка подала позов проти Трампа, його дітей та його фонду
Дональд Трамп
Фото Shutterstock

Генпрокурор штату Нью-Йорк Барбара Андервуд подала позов проти президента США Дональда Трампа, трьох його дітей та його благодійного фонду. Про це повідомляє Reuters.

Вона переконана, що Трамп користувався фондом «як чековою книжкою» для переказів коштів на власні потреби, включно із його президентською кампанією 2016 року.

Андервуд попросила суд розпустити Фонд Дональда Трампа та заборонити Трампу, його синам, Дональду-молодшому та Еріку, і дочці Іванці займати керівні посади в нью-йоркських благодійних організаціях.

Генпрокурор повідомила, що розслідування, яке розпочалось за її попередника Еріка Шнейдермана та тривало протягом 21 місяця, «розкрило обширну незаконну політичну координацію» фонду та кампанії Трампа, а також використання коштів фонду в приватних ділових та політичних інтересах Трампа.

Президент США не забарився із відповіддю.

«Підлі нью-йоркські демократи та їх зганьблений генпрокурор Ерік Шнейдерман (який втік з міста) роблять все можливе, щоб подати на мене до суду через фонд, який отримав $18,8 млн, а віддав на благочинність більше грошей, ніж отримав, – $19,2 млн», – написав він у Twitter.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло