Європейська платформа для замовлення поїздок Taxify перезапускає свій сервіс у Києві

Європейська платформа для замовлення поїздок Taxify перезапускає свій сервіс у Києві

В компанії планують масштабувати сервіс і на інші українські міста

Європейська платформа для  замовлення поїздок Taxify перезапускає свій сервіс у Києві
Фото: Shutterstock

Одна з провідних європейських платформ для замовлення поїздок Taxify перезапускає свій сервіс у Києві. Про це повідомила компанія у прес-релізі.

Так, у компанії планують масштабувати сервіс і на інші українські міста. У найбільших з них Taxify запуститься вже цього року.

Компанія Taxify залучила $175 млн інвестицій. Лідером серед інвесторів став автомобільний концерн Daimler, до якого входить Mercedes-Benz. Компанія заявила, що використовуватиме інвестиції для подальшого розвитку свого онлайн-сервісу в містах Європи та Африки. Одним із ключових ринків для розширення буде Україна.

«У нас є величезний потенціал для зростання в Україні... За минулий рік кількість поїздок, організованих за допомогою Taxify, зросла вдесятеро. Крім того, сьогодні понад 10 млн осіб користуються нашим сервісом у всьому світі», – повідомив генеральний директор і співзасновник Taxify Маркус Вілліг.

Перший запуск сервісу в Києві відбувся у 2016 році згідно з договором франчайзингу з естонськими підприємцями. Тепер компанія проведе перезапуск проекту з власною локальною командою.

На честь перезапуску сервісу в Києві компанія пропонує 50%-ву знижку для пасажирів. 

Taxify – провідна європейська маркетингова платформа для замовлення поїздок.

Компанія Taxify була заснована в Естонії у 2013 році Маркусом Віллігом. Інвесторами компанії є Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital і співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус. Послугами Taxify користується 10 млн клієнтів у більш ніж 25 країнах світу. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло