Неправдиві повідомлення про замінування місць масового скупчення людей надходять з території РФ - голова Нацполіції
Кіберполіція встановила достеменно місця знаходження мінерів

Неправдиві повідомлення про замінування бізнес-центрів, кінотеатрів, супермаркетів та інших місць масового скупчення людей в різних регіонах країни, що часто надходять протягом останього часу, надходять з території Російської Федерації. Про це з посиланням на слова голови Нацполіції Сергія Князєва пише Інтерфакс-Україна.
«Ми розуміємо, звідки йдуть ці повідомлення. Вони йдуть з території Російської Федерації, наша кіберполіція встановила достеменно місця знаходження мінерів. Ми відкрили ряд кримінальних проваджень, але ефективний результат буде тоді, коли ми зможемо залучити цих осіб, які перебувають за кордоном, до кримінальної відповідальності», – повідомив він.
Разом з цим голова Нацполіції наголосив, що неправдиві повідомлення про замінування носять масовий характер : інощі поліція отримує відповідні повідомлення кожні 2-3 години.
Разом з цим, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що заданими слідства, такі «мінери» вибирають об'єкти випадково, єдине, що їх об'єднує – все це місця масового скупчення людей.
«Беруть де-небудь в Краснодарі харківський довідник «Золоті сторінки», відкривають розділ» бізнес-центри» і беруть перші п'ять – ось і все», -повідомив він.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].