Захворіло у світі
6,089,705
Померло у світі
369,651
Вилікувалось у світі
2,583,061
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
Діти зможуть зіграти разом із командою зірок «Динамо» в рамках Leopolis Jazz Fest
Партнерський матеріал

Діти зможуть зіграти разом із командою зірок «Динамо» в рамках Leopolis Jazz Fest

1 липня у Львові відбудеться футбольне свято пам'яті Андрій Баля з нагоди 124 річниці львівського футболу

Діти зможуть зіграти разом із командою зірок «Динамо» в рамках Leopolis Jazz Fest
Фото: прес-служба Leopolis Jazz Fest

В неділю, 1 липня, у Львові відбудеться футбольне свято пам'яті Андрій Баля з нагоди 124 річниці львівського футболу та в рамках цьогорічного Leopolis Jazz Fest. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

Згідно з повідомленням, 100 дітлахів віком від 6 до 10 років отримають нагоду зіграти разом з командою зірок «Динамо». Для цього необхідно до 22 червня безкоштовно зареєструватися на сайті city-adm.lviv.ua/100kids .

«На поле стадіону «Арена-Львів» вийдуть зірки київського «Динамо». Разом, на честь видатного тренера, вони зійдуться в товариських матчах із друзями та колегами Андрія Баля, зірками й партнерами фестивалю Leopolis Jazz Fest», – йдеться в повідомленні.

Андрій Баль – видатний український футболіст та футбольний тренер; майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту; володар Кубка володарів кубків УЄФА, чотириразовий чемпіон СРСР; срібний призер чемпіонату Європи з футболу 1988 року; бронзовий призер Олімпійських ігор 1980 року, учасник чемпіонатів світу 1982 та 1986 років.

Leopolis Jazz Fest (раніше Alfa Jazz Fest) – міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в останні вихідні червня у Львові. Перший фестиваль відбувся 2011 року. Його творчий куратор – джазовий експерт Олексій Коган – людина вельми авторитетна у світі джазу.

Більше про фестиваль читайте в матеріалі Mind «Заради кого варто відвідати Leopolis Jazz Fest-2018».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті