mind
Готуйте гроші: YouTube ввів платні підписки на канали

Готуйте гроші: YouTube ввів платні підписки на канали

Автори каналів, які мають понад 100 тис. підписників, можуть запропонувати користувачам купити доступ до ексклюзивного контенту за $4,99

Готуйте гроші: YouTube ввів платні підписки на канали
фото з pixabay.com

Відеохостинг YouTube, який належить Google, анонсував нові функції, які допоможуть авторам контенту заробляти на платформі. Про це повідомляє CNBC.

YouTube впроваджує функцію платної підписки на канали з більш ніж 100 000 підписників, що дозволить каналам пропонувати «членство» за $4,99 на місяць, яке можна купити для доступу до ексклюзивного контенту.

Раніше платні підписки були доступні лише для обраної кількості авторів контенту, які могли отримувати кошти від користувачів.

YouTube також почала співпрацювати з компанією Teespring, яка спеціалізується на торгівлі, щоб дозволити авторам продавати свої товари безпосередньо через платформу. Раніше каналам треба було включати посилання на зовнішнього провайдера для того щоб просити користувачів купувати товари. YouTube сказав, що ця функція буде доступна для каналів, які мають понад 10 000 підписників.

Зазначається, що автори отримуватимуть 70% від вартості підписки після вирахування податку з продажів. Наразі комісії за проведення платежів, в тому числі за операції по кредитній карті, YouTube повністю бере на себе.

Нагадаємо: Facebook напередодні оголосив про старт пілотної програми, яка дозволить адміністраторам брати плату з учасників груп, які включають ексклюзивний контент.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті