Чергову кондитерську компанію було оштрафовано за плагіат на Roshen

Чергову кондитерську компанію було оштрафовано за плагіат на Roshen

АМКУ наклав штраф у розмірі 326 тис. грн на «Київський БКК»

Чергову кондитерську компанію було оштрафовано за плагіат на Roshen
Скріншот з офіційного сайту "Київський БКК"

Антмонопольний комітет України наклав штраф в 326 тис. грн на ТОВ «Київський БКК» за оформлення упаковки, схожого на оформлення упаковки виробництва Roshen, повідомляє АМКУ.

Чергову кондитерську компанію було звинувачено в оформленні своєї продукцію схоже на Roshen. Відтак, «Київський БКК» був оштрафований за вчинення порушення передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді використання зазначеним товариством у господарській діяльності оформлення упаковки, схожого на Roshen.

Це вже не перший випадок, коли АМКУ накладає штраф на компанії за плагіат продукції або упаковки Roshen. Так,в грудні «Київхліб» був шотрафований на 220 тис. грн за свою упаковку торта «Казковий ключик», що так схожа на «Золотий ключик» від Roshen.

Крім того, корпорація Roshen звернулася до Господарського суду Києва з позовом про порушення ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» та ТОВ «Белларія» права інтелектуальної власності при випуску продукції під торговою маркою «Київський торт» і торт «Київський» з вимогою заборонити використовувати у зображенні на коробці каштанове листя.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті