Захворіло у світі
164,342,171
Померло у світі
3,406,543
Вилікувалось у світі
144,318,293
Захворіло в Україні
2,160,095
Померло в Україні
48,469
Вилікувалось в Україні
1,882,344
Міністр енергетики Росії зустрінеться із своїм американським колегою вже найближчими днями

Міністр енергетики Росії зустрінеться із своїм американським колегою вже найближчими днями

Олександр Новак та Рік Перрі зустрінуться 26 червня у Вашингтоні для обговорення співробітництва країн в енергетичній сфері

Міністр енергетики Росії зустрінеться із своїм американським колегою вже найближчими днями
Фото Shutterstock

Високопоставлені представники енергетики найбільших світових виробників нафти та газу зустрінуться вже цього місяця. Зустріч міністра енергетики РФ Олександра Новака та його американського колеги Ріка Перрі, імовірно, відбудеться 26 червня у Вашингтоні. Про це повідомляє Oil & Gas 360.

Видання зазначає, що неясно якими є цілі зустрічі, але вона відбудеться в той час, коли Трамп та кілька членів його команди закликають країн-виробників нафти видобувати більше. Росія та інші провідні світові виробники, такі як Саудівська Аравія, вже почали відступати від угоди із скорочення обсягів виробництва, що призвело до зростання цін на нафту до 3,5-річного максимуму та росту роздрібних цін на бензин в США.

Зустріч відбуватиметься через три дні після закінчення зустрічі країн-експортерів у Відні та в перший день Всесвітньої газової конференції у Вашингтоні. Повідомляється, що США також нарощує обсяги видобування на експорту природного газу, конкуруючи з РФ на глобальному ринку, де обидві країни намагаються використовувати свій експорт в якості способу впливу або надання допомоги своїм політичним союзникам.

Нагадаємо: зустріч президента РФ Владіміра Путіна та його колеги Дональда Трампа орієнтовно відбудеться на початку липня в австрійському Відні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті