Enel готова купити латиноамериканську Ufinet за 2 млрд євро

Enel готова купити латиноамериканську Ufinet за 2 млрд євро

Ця покупка посилить позицію італійської енергетичної компанії як провідного оператора інфраструктури в регіоні

Enel готова купити латиноамериканську Ufinet за 2 млрд євро
фото Wikipedia

Міжнародна компанія Enel, яка займається виробництвом та розподілом електроенергії та газу, готова заплатити понад 2 млрд євро ($2,3 млрд)за латино-американську оптоволоконну компанію Ufinet International. Про це повідомляє Reuters.

Найбільша в Італії та друга в Європі за встановленою потужністю електроенергетична компанія повідомила, що її підрозділ Enel X купить  21%-ну долю в Ufinet за 150 млн євро з можливістю викупити решту у власника Cinven за 1,32–2,1 млрд євро.

«Ця угода ще більше зміцнила нашу позицію провідного оператора інфраструктури в регіоні», – заначив генеральний директор Enel Франческо Стараче.

Раніше компанія заплатила майже $1,5 млрд, щоб купити 73% бразильської енергетичної компанії Electropaulo.

Група Enel представлена в 34 країнах, на 5 континентах із встановленою електричною потужністю порядку 85 ГВт. У 2017 році оборот компанії склав 74,6 млрд євро. На компанію працюють 63 000 людей. Enel забезпечує електроенергією 71 млн споживачів по усьому світу, володіє та обслуговує лінії електропередач протяжністю понад 2,2 млн км.

Ufinet працює в 14 країнах Латинської Америки. В окремій заяві компанія зазначила, що партнерство з Enel дозволить їй створити найбільшу телекомунікаційну інфраструктуру в Латинській Америці, а введення нового капіталу дозволить зміцнити своє міжнародне охоплення завдяки серії придбань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті