Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Білоруський банк вдруге намагається купити українську «дочку» Сбєрбанку Росії

Білоруський банк вдруге намагається купити українську «дочку» Сбєрбанку Росії

Подробиці будуть відомі лише після остаточного рішення Нацбанку

Білоруський банк вдруге намагається купити українську	«дочку» Сбєрбанку Росії
Фото УНІАН

Білоруський Парітетбанк вдруге подав до Національного банку України (НБУ) пакет документів для придбання української «дочки» Сбєрбанку (Київ). Про це з посиланням на дані банку повідомляє finmarket.

«У нас було достатньо часу, щоб уважно вивчити вимоги регулятора України і належним чином підготуватися до участі в угоді. Рішення про другий тур переговорів було прийнято наглядовою радою банку і є логічним продовженням інвестиційної стратегії розвитку Парітетбанк», – повідомляє голова правління Парітетбанку Сергій Бєлов.

Разом з цим, він повідомив, що подробиці будуть відомі лише після остаточного рішення Нацбанку. Парітетбанк опублікує умови угоди в своїй міжнародній фінансовій звітності. Бєлов зацікавлений в придбанні 100% акцій АТ «Сбєрбанк"(Україна).

В січні цього року стало відомо, що російський Сбєрбанк почав готувати українську «дочку» до продажу.

В березні цього року Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем Нацбанку прийняв рішення відмовити Парітетбанку в придбанні 100% акцій «Сбєрбанку» (Київ) «у зв'язку з невідповідністю заявника вимогам законодавства України».

Парітетбанк входить до групи середніх білоруських банків, займаючи 15-е місце за розміром активів серед 24 діючих білоруських банків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті