Герасим’юк подала у відставку з посади заступника голови Нацради з телерадіомовлення

Герасим’юк подала у відставку з посади заступника голови Нацради з телерадіомовлення

За словами журналістки, у нацраді «створено неприйнятні для незалежної регуляторної діяльності умови»

Герасим’юк подала у відставку з посади заступника голови Нацради з телерадіомовлення
Ольга Герасим'юк
Фото: facebook pyryatyn

Ольга Герасим’юк просить звільнити її з посади заступниці голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Згідно з повідомленням, у заяві Герасим’юк пише, що в нацраді «створено неприйнятні для незалежної регуляторної діяльності умови».

«Склалася негативна морально-етична атмосфера, що унеможливлює прозоре колегіальне ухвалення рішень, які би сприяли розвитку та зміцненню інформаційної сфери в державі. Робота незалежного регулятора помітно політизується. Стало можливим поширення з національної ради офіційним шляхом спотвореної та зманіпульованої інформації, яка носить наклепницький характер», – зазначає вона.

Вона підкреслює, що «така ситуація руйнує головну мету, якій треба служити, – під загрозу ставиться сама суть свободи слова, яка, навпаки, сьогодні потребує піклування й захисту».

Нацрада заяву поки не коментує.

Ольга Герасим’юк – журналістка, телеведуча, телевізійний менеджер, народний депутат України 5-го і 6-го скликань. Призначена членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення 4 липня 2014 року.

Навчалася на факультеті журналістики Київського державного університету імені Т. Шевченка. Вчилася в Дипломатичній академії, магістр зовнішньої політики.

Сімнадцять років працювала в друкованій пресі. Проходила стажування в США: USNews&WorldReport; GannettNewsService (Вашингтон); Голландії; член журі премії Книга року ВВС.

З 1996 року – автор і ведуча телеканалу «1+1», де втілила в життя проекти «Проти ночі», «Особливий погляд», «Версії Ольги Герасим'юк», «Хочу і буду», «Іду на ви», «Без табу» та ін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло