Brexit «вбиває» інвестиції в британський автопром

Brexit «вбиває» інвестиції в британський автопром

Великі промислові компанії попереджають, що їм доведеться покинути Британію, якщо країна не підпише торгову угоду з ЄС

Brexit «вбиває» інвестиції в британський автопром
фото з pixabay.com

Інвестиції в автомобільну промисловість Великобританії скоротилися вдвічі через Brexit, який може підірвати автомобільну промисловість у країні та змусити виробників позакривати заводи. Про це повідомляє CNN.

Спілка виробників двигунів та трейдерів заявила, що інвестиції в нові моделі, обладнання та об’єкти в Британії склали 347 млн фунтів ($460 млн) у І півріччі 2018 року проти 647 млн фунтів ($860 млн) за той же період у 2017 році.

Різкий спад підкреслює занепокоєння, що митні перевірки, викликані виходом країни зі складу ЄС, можуть стати причиною затримок постачань запчастин, які необхідні для безперебійної роботи заводів.

Як повідомлялося, німецький автовиробник BMW пригрозив позакривати всі свої підприємства на території Британії після її виходу з блоку. У країні на компанію працює близько 8000 осіб. 

Інші великі компанії також починають публічно говорити про наслідки Brexit.

Airbus заявила минулого тижня, що буде змушена покинути Британію, якщо не буде підписано торгову угоду з ЄС.

«Якщо у нас не буде митного союзу, в Великобританії виробничі сектора ризикують вимерти, – сказав Пол Дрекслер, президент Конфедерації британської промисловості. – Це реальність».

Автовиробники, які залежать від глобальної мережі поставок, занепокоєні тим, що через Brexit будуть створені нові бар’єри в торгівлі та виникнуть затримки на кордонах. Близько 45% авто, випущених в Британії, йдуть на експорт до ЄС.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло