Lifecell запускає 4G нового покоління уже менше, ніж за тиждень

Lifecell запускає 4G нового покоління уже менше, ніж за тиждень

До кінця року 4G на нових частотах буде наданий 50% населення

Lifecell запускає 4G нового покоління уже менше, ніж за тиждень
Фото Shutterstock

Lifecell запускає 4G у діапазоні 1800 МГц з 1 липня 2018 року. Про це було повідомлено на прес-конференції, передає кореспондент Mind.

Lifecell  запустить 4G на новій частоті в 232 населених пунктах України вже менше ніж за тиждень. Також зазначається, що до кінця року мережею буде охоплено 1500 населених пунктів, що становить 50% населення.

Український мобільний оператор lifecell запустив зв'язок четвертого покоління в найбільших містах одним із перших, в березні 2018 року. 

Наступним оператором, який розгорнув 4G, став Vodafone. «Київстар» запустив 4G пізніше – у квітні.

Наразі компанії постачають інтернет в діапазоні 2600 МГц. Розгортання основного покриття 4G на частоті 1800 МГц планувалося в липні.  «Київстар» та Vodafone також отримали ліцензії на право надання мобільного зв'язку на частотах 1800 МГц.

Як повідомлялося раніше, 2018 року компанія lifecell інвестувала $70 млн на ліцензії та інфраструктуру для 4.5G, заплативши до державного бюджету України близько 1,7 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло