Китайський пошуковик Baidu має намір викупити акції на суму до $1 млрд

Китайський пошуковик Baidu має намір викупити акції на суму до $1 млрд

Компанія підписала угоду з Ford Motor про спільний розвиток розумних систем та цифрових рішень для автомобілів

Китайський пошуковик Baidu має намір викупити акції на суму до $1 млрд
https://media.ford.com

Провідна китайська пошукова система Baidu оголосила про початок програми викупу акцій, в ході якої протягом року компанія може викупити цінні папери вартістю до $1 млрд. Про це повідомила прес-служба Baidu, передає RNS.

«Baidu повідомила, що рада директорів компанії почала програму викупу акцій, в рамках якої провайдер може придбати акції вартістю до $1 млрд протягом наступних 12 місяців», – повідомила прес-служба компанії.

Baidu планує фінансувати викуп з наявних коштів. Рада директорів компанії не виключає, що умови і розміри програми будуть змінюватися залежно від ринкових умов.

Baidu відома своєю діяльністю в сфері т.зв. підключених машин. Компанія створила цілу систему віддалених сервісів, в які дозволяє зануритися платформа з елементами штучного інтелекту Baidu DuerOS.

Baidu давно співпрацює з безліччю автовиробників, у першу чергу, китайських. Нещодавно вона «подружилася» з BMW.

А в середу 27 червня Baidu разом з Ford Motor China підписали угоду про наміри, згідно з яким інтернет-гігант почне надавати «інтелектуальні і персоналізовані інформаційно-розважальні та цифрові рішення для автомобілів». Також партнери хочуть створити лабораторію для вивчення і розширення можливостей своїх автомобільних і мобільних підприємств у Китаї, а ще обміркують спільні кроки в сфері цифрового маркетингу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло