Amazon зазіхнув на ринок фармацевтики і купує найбільшу в США аптеку

Amazon зазіхнув на ринок фармацевтики і купує найбільшу в США аптеку

Ця угода може повністю перекроїти ситуацію в галузі охорони здоровʼя в країні

Amazon зазіхнув на ринок фармацевтики і купує найбільшу в США аптеку
фото pixabay.com

Міжнародний онлайн-рітейлер Amazon підписав угоду про придбання найбільшої онлайн-аптеки в США PillPack, повідомляє CNBC з посиланням на прес-службу Amazon. Ця угода може сколихнути фармацевтичний ринок у США, зазначає видання.

PillPack пакує і організовує процес доставки ліків прямо додому. Вона відправляє пакети попередньо відсортованих доз ліків для людей, які страждають хронічними захворюваннями, які вони повинні приймати в певний час. Стартап засновано в 2013 році, до 2017 року він мав річну виручку більше $100 млн.

«Команда PillPack успішно поєднує досвід в області фармацевтики і увагу до нових технологій», – заявив директор споживчого ринку Amazon Джефф Уілкі.

«PillPack значно покращує життя своїх клієнтів, і ми хочемо допомогти їм в цьому. Ми впевнені, що з часом разом зможемо зробити для людей ще більше», – додав він.

Умови угоди не розголошуються. Компанії планують завершити угоду в другій половині 2018 року.

Ця угода є яскравим свідченням того, що Amazon має намір просунутися в галузь охорони здоров'я. Роздрібні торговці, такі як Walgreens Boots Alliance, CVS Health і Rite Aid, бачать у цьому серйозну загрозу для звичних продажів ліків у аптеках, оскільки покупці все частіше купують ліки в інтернет-магазинах.

Акції всіх трьох гігантів фармацевтики на новинах про угоду втратили близько $12,8 млрд у ринковій вартості тільки в четвер.

У квітні цього року конкурент Amazon Walmart намагався купити аптеку за суму, «що не перевищує $1 млрд», повідомляє CNBC.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті