Швейцарська компанія викупить 51% акцій українського банку

Швейцарська компанія викупить 51% акцій українського банку

НБУ дав дозвіл на придбання банку «Львів»

Швейцарська компанія викупить 51% акцій українського банку
Фото Facebook Банк "Львів"

Національний банк України погодив покупку швейцарською компанією з управління активами ResponsAbility Participations AG (Цюріх) 51% акцій ПАТ «Банк «Львів», повідомляє Інтерфакс з посиланням на НБУ.

Відповідне рішення регулятор прийняв 23 червня. 

Банк «Львів» зареєстрований у 1991 році. Його кінцевим бенефіціаром, який володів 99,9% акцій, був громадянин Ісландії Маргеір Петурсон.

Згідно з даними Нацбанку України, за станом на 1 січня 2018 року за розміром загальних активів (1,938 млрд грн) банк «Львів» займав 44-е місце серед 84 банків, що діяли в країні.

Згідно з інформацією на сайті ResponsAbility Participations, 60% її акцій належить швейцарським фінансовим установам, зокрема Baumann & Cie, Raiffeisen Switzerland, Swiss Re Foundation, Vontobel Beteiligungen, 21% – приватним інвесторам і 19% – менеджменту і співробітникам компанії.

Компанія була заснована у 2003 році, активи під її управлінням становлять $3 млрд, з яких 85% – боргові інструменти, 15% – private equity.

Раніше повідомлялося, що «Львів» подав пакет документів на узгодження інвестиції нового стратегічного акціонера 12 вересня 2017 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті