ЄС змінив правила в'їзду до Шенгенської зони

ЄС змінив правила в'їзду до Шенгенської зони

Нова система авторизації ETIAS почне працювати у 2021 році

ЄС змінив правила в'їзду до Шенгенської зони

Європейський парламент ухвалив створення системи ETIAS – спеціального дозволу на в'їзд у Шенгенську зону для громадян держав, яким надано безвізовий режим. Про це повідомляється на сайті Європарламенту.

«Громадяни країн, які не є членами ЄС, звільнені від візових вимог, повинні отримати дозвіл перед поїздкою до ЄС відповідно до нових правил, підтриманих парламентом у четвер», – йдеться у повідомленні.

Перед поїздкою до Європи українцям потрібно буде заповнити заяву-анкету, яку перевірять за базами даних ЄС та Інтерполу. У випадку відсутності зауважень особі нададуть дозвіл на в'їзд.

У разі схвалення ETIAS може діяти протягом трьох років або до закінчення терміну дії проїзного документа, зареєстрованого під час подачі заявки.

Система почне працювати у 2021 році. 

Оформлення відповідного документа коштуватиме 7 євро. Система дозволятиме відвідувати країни Шенгенської зони з діловою, туристичною, медичною і транзитною метою.

Нагадаємо: рішення про спецдозвіл для в'їзду в Шенгенську зону було ухвалено послами Євросоюзу 2 травня цього року.

Більше про нову систему читайте в матеріалі «Спецдозвіл для в'їзду в Шенгенську зону ETIAS: що це і як він працюватиме».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло