УЗ витратить майже 70 млн грн на паркани

УЗ витратить майже 70 млн грн на паркани

Кошти підуть на залізобетонні та металеві паркани та інші превентивні заходи для забезпечення безпеки на станціях

УЗ витратить майже 70 млн грн на паркани
Фото FB "Укрзалізниця"

ПАТ «Укрзалізниця» запланувала витратити на встановлення парканів уздовж колій поблизу станцій та інші заходи з попередження нещасних випадків 69 млн грн у 2018 році, повідомляє Залізничний інформаційний портал.

Дані кошти виділені на Програму з попередження нещасних випадків невиробничого характеру на залізничному транспорті України через те, що кількість таких нещасних випадків у зв'язку з порушенням правил безпеки росте.

«Протягом 2018 року на підприємствах ПАТ «Укрзалізниця» (на станціях, перегонах, територіях товариства) 288 сторонніх осіб отримали травми різного ступеня важкості, 58% постраждалих загинуло», – зазначається в повідомленні.

Водночас УЗ наголошує, що на 90% залізничних станцій є наочна інформація про небезпеку під час перебування на залізничних коліях.

«На переїздах великі плакати демонструють водіям і перехожим жахливі наслідки порушення встановлених правил поведінки на колії, але людей це не зупиняє», – резюмують представники УЗ.

Наразі загальна довжина змонтованого огородження поблизу шести станцій – понад 2,1 км.

УЗ уже спрямувала 973 тис. грн на будівництво паркану довжиною 740 м на станції Ірпінь регіональної філії «Південно­-Західна залізниця». Проте, як зазначають в «Укрзалізниці», паркани вже пошкоджено. 

Нагадаємо: Європейський банк реконструкції та розвитку ухвалив проект із кредитування «Укрзалізниці» обсягом $150 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті