Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
VW планує «увірватися» до каршерингового сектору вже наступного року

VW планує «увірватися» до каршерингового сектору вже наступного року

У 2019 році електрокари Volkswagen можна буде взяти в оренду в Німеччині, а з 2020-го – у США, Азії та Європі

VW планує «увірватися» до каршерингового сектору вже наступного року
фото з pixabay.com

Автоконцерн Volkswagen планує запустити каршеринговий сервіс у великих містах США, Європи та Азії. Про це повідомляє GearBrain.

Автоконцерн розпочне програму під назвою WE з надання сервісу оренди електромобілів у Німеччині у 2019 році. У решті країн програма стартуватиме в 2020 році. Це стане одним із кроків реабілітації репутації компанії після численних скандалів.

Автопарк складатиметься з електрокарів із нульовим рівнем викидів. Такого роду автопарк буде не лише екологічним, а й дасть можливість зменшити кількість автомобілів на дорогах міст, надавши водіям змогу «ділитись» автомобілями.

«Ми впевнені, що ринок спільного використання автомобілів, як і раніше, має потенціал. Саме тому ми виходимо на цей ринок із цілісною концепцію, яка охоплює всі потреби в мобільності – від короткої поїздки, яка займає всього кілька хвилин, до довготривалої поїздки у відпустку», – пояснив член ради директорів автоконцерну Юрген Стакманн. – Наші автомобілі на вимогу будуть повністю електричними і, відповідно, забезпечать нульові викиди і стійку мобільність. Це розумний спосіб зняти напругу в міських районах».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті