mind
Nissan запідозрив, що деякі заводи компанії спотворювали інформацію про рівень вихлопів автомобілів

Nissan запідозрив, що деякі заводи компанії спотворювали інформацію про рівень вихлопів автомобілів

Автовиробник терміново запровадив контрзаходи

Nissan запідозрив, що деякі заводи компанії спотворювали інформацію про рівень вихлопів автомобілів
фото Shutterstock

Японський автовиробник Nissan Motor виявив недостовірні дані про викиди вихлопних газів і витрату пального автомобілями, які зібрані на заводах у Японії, за винятком заводу Nissan Motor Kyushu. Про це йдеться в заяві компанії.

Під час перевірок, які керівництво Nissan проводить із власної ініціативи, нещодавно було виявлено, що деякі заводи зі складання автомобілів проводили не зовсім коректно тести з вимірювання рівня вихлопних газів і паливної ефективності.

Nissan терміново запровадив внутрішні контрзаходи і підтвердив, що всі вироблені автомобілі, за винятком GT-R, повністю відповідають японським стандартам безпеки. Компанія також підтвердила, що середні дані вимірювань, відповідні кожному типу автомобіля, гарантують точну відповідність даним каталогів із викидів.

Компанія повідомила про результати розслідування Міністерству землі, інфраструктури, туризму і транспорту Японії. Nissan повністю підтримує дії, пов'язані з посиленням та інформаційною підтримкою перевірок в усіх напрямках операційної діяльності, наголошується в повідомленні.

Автовиробник не розкриває кількість автомобілів, які випущені з недостовірними даними про витрату пального і викиди, а також моделі та країни, в які вони можуть бути продані.

«На даний момент не з'ясовано, чи стосується дана ситуація автомобілів, проданих на європейських ринках. Ведеться перевірка, висновки якої будуть оприлюднені відразу після її закінчення», – повідомив RNS офіційний представник Nissan у країнах СНД.

Раніше повідомлялося, що Nissan вирішила не продавати підрозділ з випуску батарей китайцям.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті